Puitfassaad korda Estlander Grupi abiga!

 

Estlander Grupp OÜ on puitfassaade ehitanud aastast 2007, sellega ajaga oleme jõudnud renoveerida kümneid puitmaju. Seetõttu oleme suure tõenäosusega kokku puutunud kõikvõimalike probleemidega, mis võivad puitmaja fassaadi avades välja tulla.

Klient saab olemasolevatest voodrilauaprofiilidest välja valida täpselt sellise profiiliga voodrilauad, nagu nad seda ise soovivad.

Erinevad mõõdud, mustrid, sammud, värvid võimaldavad pakkuda visuaalselt väga erinevaid lahendusi puitfassaadile.

Lisaks kaunile välisilmele on puitfassaadi renoveerimise puhul oluline ka vajaliku soojapidavuse saavutamine. Soojustades oma hoonet nõuetekohaselt, hoiate aastatega kokku märksimisväärse summa küttearvetelt.

Puitfassaad on kapriisne ja selle renoveerimisel ei piisa alati voodrilaua väljavahetusest vaid tihti tuleb asendada ka aluskonstruktsiooni või palki, mis on juba keerukam töö ja nõuab kõrgemat professionaalsust.
Üldiselt soovitame fassaaditööde planeerimisel kaaluda ka võimalust uue soojustuse paigaldamiseks.

Täpse hinnapakkumise koostamiseks saadab Estlander Grupp objektile oma objektijuhid, kes tutvuvad objetki eripärade ja kliendi ootustega. Esmase hinnapakkumise on võimalik teha ka olemasoleva ehitusprojekti põhjal.

Invalid Displayed Gallery