Katusetööd Estlander Grupi abiga – oleme töid teostanud aastast 2007!

 

Ühed räägivad, et korsten on maja süda, teised jälle, et vundament on maja alus. Meie aga ütleme, et katus on maja pea. Kõigil on kindlasti õigus ja kõik kolm aspekti on kindlasti ka maja hea tervise juures selle alustaladeks.

Väga õige lähenemine on nendel, kes alustavad hoone renoveerimisel katusest. Katuse vahetamisel kindlustate selle, et sadevesi ja tormised ilmad ei kahjusta katuse või kogu hoone aluskonstruktsioone. Seetõttu ongi katusetööd mõistlik planeerida juba varem, enne, kui eelpoolmainitud protsessid jõuavad alata. Tihti on katuse läbijooksudest tingitud kahjustused pöördumatud ning vahetada tuleb välja ka kogu katuse aluskonstruktsioon, mis teeb automaatselt katuse vahetamise oluliselt kulukamaks. Puitmajadel tekitab katusekatte õigeaegne mittevahetamisest tingitud sadevee läbijooksud kahjustusi ka seinakarkassile või majapalgile, mis omakorda tekitab suuremaid niiskuskahjustusi, hallitust ning seente vohamist. Seetõttu õigeaegselt vahetatud, hooldatud või värvitud katus annab mitte ainult katusekonstruktsioonidele vaid ka kogu majale oluliselt pikema eluea.

Katusetööd on meie teenuste hulgas olnud alates ettevõtte loomisest saadik – aastast 2007. Meie poole võid julgesti pöörduda, kui Sul vajab vahetamist katusekate, oled hoopiski otsustanud teostada pööningukorruse laiendamise või ehitad uut maja ja vajad sellele uut katust . Saame Sulle kindlasti abiks olla! Oleme tänaseks päevaks renoveerinud sadu objekte üle Eesti, suure tõenäosusega ei ole ka Sinu mure meile võõras.

Mistahes profiiliga plekk-katus, kivikatus, eterniitkatus või lamekatus – kui üks neist valmistab sulle muret, siis oled täiesti õigel lehel.

Katusetööd ja -tüübid, mida teostame:

 

Plekk-katused

Kivikatused

Eterniitkatused

Pööningukorruste väljaehitus

Lamekatused

Katuse renoveerimine

Katusepleki paigaldamine

Invalid Displayed Gallery